top of page
Pink Wall

Elki Home design

Projekt, o którym marzysz

Dowiedz się więcej
Home: Witaj

Portfolio projektowe

Nasze perełki

Przestrzeń biurowa

Tej przestrzeni nadaliśmy elegancki i wyrafinowany wygląd, który imponuje gościom już na wejściu. Właściciel chciał zachować oryginalną architekturę, ale złagodzić jej formalność i surowość. Stylowe meble i innowacyjne wykorzystanie formy i koloru sprostały temu wyzwaniu. Chciałbyś, żebyśmy zajęli się również Twoim wnętrzem? Skontaktuj się z nami już dziś.

waiting area

salon

Ta wspaniała posiadłość ma wiele otwartych przestrzeni, co dało nam szansę na zastosowanie wielu oszałamiających rozwiązań. Pobliski budynek zainspirował nas do wykorzystania konkretnych kolorów. Prostopadłe rozmieszczenie mebli w połączeniu z tkaninami i tapetami ma natomiast przywodzić na myśl uliczny krajobraz. Podoba Ci się nasza realizacja? Dla Ciebie zaprojektujemy również coś specjalnego. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jak możemy to zrobić.

Living room
Home: Projekty
Cozy Living Room

O naszej firmie

Przestrzeń to inspiracja

Firma Elki Home design powstała w roku 2000. Od tego czasu staliśmy się rodziną kreatywnych i innowacyjnych projektantów wnętrz, którzy dążą do doskonałości i najlepszej jakości funkcjonalnego designu.

Wierzymy, że kreatywne projekty są wynikiem konstruktywnego dialogu i zaufania między projektantem wnętrz a klientem. W każdym projekcie staramy się w pełni zrozumieć potrzeby naszych klientów, wykorzystywać ich opinie i brać pod uwagę ich pomysły. Oczywiście na wszystko patrzymy przez pryzmat naszej wiedzy i doświadczenia, aby zapewnić profesjonalny efekt końcowy. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt
Home: Info

Nasze usługi

Nasza oferta

Space Planning

Planowanie przestrzenne

Mała zmiana potrafi wiele

Usługa „Planowanie przestrzenne“ zostaje dopasowana do potrzeb, wymagań i gustu każdego klienta. Nasi projektanci wnętrz dokładają wszelkich starań, aby uwzględnić pragnienia naszych klientów i zawrzeć je w naszym projekcie, który spełni wszystkie ich oczekiwania. Skontaktuj się z nami, żeby sprawdzić, jak możemy zmienić Twoją przestrzeń.

Konsultacje przed budową

Tutaj zaczyna się zmiana, na którą czekasz

Czasami małe rzeczy robią dużą różnicę. Konsultacje przed budową — usługa, dzięki której będziesz w stanie zmienić swoją przestrzeń i nadać jej nową atmosferę. Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby w zakresie aranżacji wnętrz, nasz zespół ekspertów i architektów pomoże Ci poczuć się swobodnie i dobrze w przestrzeni, w której mieszkasz lub pracujesz. Skontaktuj się z nami już dziś i do dzieła!

Working Together
Designed Table Lamps

Konsultacje w zakresie oświetlenia

Małe rzeczy robiące dużą różnicę

Począwszy od wyboru wyposażenia i tkanin po planowanie architektoniczne, wypełnimy przestrzeń Twoim unikalnym stylem i osobowością. Rozświetl swoje kąty dzięki funkcjonalnej i aranżacyjnej usłudze, którą nazywamy w studio „Konsultacje w zakresie oświetlenia“. Usługa ta zaspokoi potrzeby każdego miejsca. Skontaktuj się z nami, aby zacząć korzystać z naszych niesamowitych usług już dziś.

Home: Usługi

„Wola wygrywania, pragnienie sukcesu i chęć osiągnięcia pełnego potencjału to klucze, którymi otworzysz drzwi do własnej doskonałości“.

Konfucjusz

White Nightstand
Home: Cytat

Kontakt

Cebuli 7, Tarnowskie Góry 42-600

  • Facebook
  • Instagram

Dziękujemy za przesłanie!

Home: Kontakt
Home: Feed bloga
bottom of page